tin-2.6.5 - en to ka translation catalogue (84 entries)

en: All groups
ka: ყველა ჯგუფი

en: article | articles
ka[0]: სტატია
ka[1]: სტატია

en: %lu second | %lu seconds
ka[0]: %lu წამი
ka[1]: %lu წამი

note: TRANSLATORS: result in '"Caughtup %d group" in "%lu second"\n'
en: %s in %s
ka: %s-ი %s-ში

en: (disabled)
ka: (გაუქმებულია)

en: read only
ka: მხოლოდ კითხვისთვის

en: read/write
ka: ჩაწერადი

en: Subject: %s
ka: თემა: %s

en: Default
ka: ნაგულისხმევი

en: error | errors
ka[0]: შეცდომა
ka[1]: შეცდომა

en: Exiting...
ka: გასვლა...

note: SCORE_MAX
en: Full
ka: სრული

en: group | groups
ka[0]: ჯგუფი
ka[1]: ჯგუფები

en: Last
ka: ბოლო

en: Group: %s | Groups: %s
ka[0]: ჯგუფი: %s
ka[1]: ჯგუფები: %s

en: Mail
ka: ფოსტა

en: Mark
ka: დანიშვნა

en: No filename
ka: ფაილის სახელის გარეშე

en: No group
ka: ჯგუფის გარეშე

en: No match
ka: დამთხვევის გარეშე

en: No subject
ka: თემის გარეშე

en: None
ka: არცერთი

en: Only
ka: მხოლოდ

en: Do you really want to quit?
ka: მართლა გნებავთ გასვლა?

en: Reading %s
ka: %s-ის წაკითხვა

en: Repost
ka: თავიდან დაპოსტვა

en: [T]
ka: [ტ]

en: Save
ka: შენახვა

en: Saved
ka: შენახულია

en: Saving...
ka: Შენახვა...

en: Searching...
ka: ძებნა...

en: %d day | %d days
ka[0]: %d დღე
ka[1]: %d დღე

en: Thread
ka: ნაკადი

en: Unlimited
ka: შეუზღუდავი

en: unchanged
ka: შეუცვლელი

en: (unknown)
ka: (უცნობია)

en: unknown error
ka: უცნობი შეცდომა

en: Updating %s...
ka: %s-ის განახლება...

en: Opening %s
ka: '%s'-ის გახსნა

en: No data.
ka: მონაცემების გარეშე.

en: Unknown error.
ka: უცნობი შეცდომა.

en: Print
ka: ბეჭდვა

en: Printing...
ka: დაბეჭდვა...

en: No command
ka: ბრძანება ვერ ვიპოვე

en: Pipe
ka: ფაიფი

en: Subject
ka: თემა

en: References
ka: მიმართვები

en: Nothing
ka: არაფერი

en: Hide all
ka: ყველას დამალვა

en: Address
ka: მისამართი

en: Full Name
ka: სრული სახელი

en: Max
ka: მაქს

en: Sum
ka: ჯამი

en: Average
ka: საშუალო

en: Black
ka: შავი

en: Red
ka: წითელი

en: Green
ka: მწვანე

en: Brown
ka: ყავისფერი

en: Blue
ka: ლურჯი

en: Pink
ka: ვარდისფერი

en: Cyan
ka: ცისფერი

en: White
ka: თეთრი

en: Gray
ka: ნაცრისფერი

en: Light Red
ka: ღია წითელი

en: Light Green
ka: ღია მწვანე

en: Yellow
ka: ყვითელი

en: Light Blue
ka: ღია ლურჯი

en: Light Cyan
ka: ღია ცისფერი

en: Space
ka: ჰარე

en: Normal
ka: ნორმალური

en: Underline
ka: ხაზგასმული

en: Blinking
ka: ციმციმი

en: Bold
ka: სქელი

en: Cc
ka: ასლი

en: Bcc
ka: ფარულიასლი

en: none
ka: არცერთი

en: commands
ka: ბრძანებები

en: select
ka: არჩევა

en: Lines:
ka: ხაზები:

en: Yes
ka: დიახ

en: Display Options
ka: ჩვენების მორგება

en: Color Options
ka: ფერის პარამეტრები

en: Expert Options
ka: ექსპერტის რეჟიმი

en: Transliteration
ka: ტრანსლიტერაცია
